۱۳۸۸ آبان ۸, جمعه

مرجع مردمی و مبارز آیت الله العظمی بیات زنجانی بستری شدند.

امید است که برای حذف فیزیکی روحانی مبارز آیت الله العظمی بیات زنجانی برنامه ریزی نکرده باشند. آیت الله العظمی بیات زنجانی از مراجع تقلید شیعیان است که همواره در کنار مراجع دیگری چون منتظری، صانعی، موسوی اردبیلی و شبیری زنجانی جانب مردم در برابر دولت را گرفته است. در طول سالهای اخیر بسیاری از بزرگان منتقد نظام به صورتهای گوناگون از صحنه سیاست و اجتماع حذف گردیده اند. این حذفها به دو گونه صورت گرفته است. حذفهایی به صورت کنار گذاشتن سیاسی-اجتماعی مانند حذف آیات اعظام منتظری، موسوی اردبیلی و صانعی و آقایان دکتر پیمان و توسلی و.....
گونه دوم حذف فیزیکی می باشد که آن به دو نوع صورت گرفته یکی حذف فیزیکی به صورت کشتن افراد مانند حذف های سوال برانگیز دکتر چمران، مطهری، دکتر مفتح ، دکتر سامی و قدوسی. گروهی هم به صورتهای مرموز، با استفاده از مواد شیمیایی، که با بکارگیری داروهای پزشکی می باشد حذف گردیده اند. این روش در بسیاری از کشورها بکار گرفته شده است. از جمله قربانیان مشکوک این نوع حذف در ایران می توان به آقایان طالقانی، لاهوتی و احمد خمینی و..... اشاره کرد.با آرزوی سلامتی و طول عمراین مرجع مبارز نستوه.

با سپاس
مزدک

من رضا، تو رضا، پدرم رضا و پدر بزرگم رضا، گور پدر نارضا

درد دل رضا پهلوی به احمدی نژاد:
ببین مش محمود انقدر گریه ناله وزاری نکن، من بی تاج و توهاج واج، با هم همدردیم. آره مش محمود حکایت از این قرار است:

ما هم خانوادگی از اولش "رضا" نبودیم.

پدر بزرگم سالیان دراز مهمتری اربابانش را کرد، این هم مدرکش، آماده در رکاب سفیرانگلیس مثل بچه حرف گوش کن.

تا بالاخره پس از ثبوت نوکری اش، آنها از وی "راضی" شدند واجازه دادند، درنتیجه ایشان "رضا" شد.

پدرم هم با زن اول و دومش که رفت مشهد، ولی هر چه سعی کرد "رضا" نشد

تا بالاخره با همکاری انگلیسها و اربابان با کودتایی انها را "راضی" کرد، واینبار که با مامانم رفت پیش امام رضا تازه انوقت پدرم توانست "رضا" بشه

ااین هم مدرک "رضا"یت ایشان
و مادرم هم که با او همراه بود "رضا" شد. می بخشی مش محمود من عربیم مثل تو خوب نیست ، تازه دارم یاد میگیرم که او "راضیه" شده بود.

تا جایی که ما اربابان را "راضی" نگهداشته بودیم ، خانوادگی خیلی "رضا" بودیم


پدرم که نگو، خیلی خیلی "رضا" بود


البته مردم "نارضا" بودند، که آن هم ما پدرمان فرمودند: "گور پدر نارضا"


من هم طبق این مرسوم رفتم مشهد که "رضا" شوم، والله دروغ چرا؟ اینهم عکس و مدرکش و شاهدم هم مامان جونمه.


ولی مش محمود، دست رو دلم نذار نمی دونم چه شد که در جشن تولدم پدرم با کله رفت توی کیک تولدم و تاج من از روی کیک افتاد. هنوز نفهمیدم دوستان پوست موز زیر پایش گذاشته بودند؟ یا "نارضا" ها هولش دادند؟ یا هر دو با هم. به هر حال اینها به من فرصت اینکه اربابان را "راضی" کنم تا من هم "رضا" شوم را ندادند.

حالا من بی تاج و توهاج واج در یک کشتی هستیم.... تا کی دوباره ما "رضا" شویم خدا می داند.


۱۳۸۸ آبان ۶, چهارشنبه

شباهتهای عجیب زندگی شهید دکتر فاطمی و چگوارا

با مروری گذرا بر تاریخچه زندگانی کوتاه «چگوارا» و «حسین فاطمی» ایندو مبارز ضد استعمار، استثمار و استبداد می بینیم که شباهتهای عجیبی در زندگی ایندو مرد تاریخی وجود دارد. با اینکه از ایندو از دو نقطه متفاوت جغرافیایی جهان با دو فرهنگ کاملا گوناگون می آیند، هر دو زندگی خود را در یک مسیر برای بهبودی و پیشرفت جامعه خود فدا نمودند. هرچند ایندو با ۹ سال تفاوت زمانی بدنیا آمدند - فاطمی ۱۹۱۹ و چگوارا ۱۹۲۸ - ولی هر دو در سنین یکسانی از زندگی خود شیوه ای مشابه داشته و به اهدافی بسیار مشابه دست یافتند. با مروری بر نگارشهای گوناگون پیرامون زندگانی ایندو در کتابهای خاطرات مختلف، موارد زیر بسیار جالب و گیرا می باشد:

تحصیلات
از هردو به عنوان انسانهای بسیار باهوش، با ذکاوت و مدبر یاد شده که از نوجوانی با پشتکار و بر اساس این اندیشه که در راه بهبودی زندگی مردمان خود می بایست تلاش کرد، پا به عرصه فعالیتهای اجتماعی گذاشتند.
هردو در حین مبارزات سیاسی-اجتماعی توانستند به درجات تحصیلی بالا نیز دست یابند. دکتر ارنستو چگوارا توانست مدرک دکترای پزشکی خود را در آرژانتین و دکتر حسین فاطمی دکترای حقوق خود را در فرانسه دریافت کرد.

دکترسید حسین فاطمی و دکتر ارنستو رافائل گوارا
مبارزات سیاسی بر علیه دولتهای دست نشانده
هردو در حدود سن ۳۰ سالگی به عنوان رهبران یک جنبش مردمی در مسیر مبارزه بر علیه دولتی دیکتاتور و وابسته به پیروزی رسیدند. چگوارا همراه با فیدل کاسترو و مبارزان دیگر موفق به سرنگونی دولت دیکتاتور و دست نشانده کوبا به سرکردگی «باتیستا» گردید و فاطمی همراه با مصدق و سایر مبارزان موفق به سرنگونی دولت دیکتاتور و دست نشانده «محمد رضا شاه» گردید. البته تلاش دولتهای استعماری برای سرنگونی دولت مردمی کوبا به رهبری چگوارا و کاسترو بی نتیجه ماند ولیکن متاسفانه این مهم در خصوص دولت مردمی مصدق و فاطمی عملی گردید.

رسیدن به مقامات رهبری دولت در سنین کم

هردو در ابتدای دهه سوم عمرشان توانستند به مقامات بالای مدیریت کشوری برسند. چگوارا پس از پیروزی مبارزات مردمی در کوبا به مقام وزارت صنایع و رییس بانک مرکزی کوبا رسید. دکتر فاطمی توانست در ۳۳ سالگی به مقام مشاور نخست وزیری دکتر مصدق و سپس به سمت وزیر امورخارجه ایران نائل گردد. وی با سن ۳۳ سالگی جوان ترین وزیر امور خارجه در تاریخ ایران می باشد.
هردو در مقام وزیر در حوادث مهم تاریخی به خوبی به دفاع از حقوق کشورشان در مجامع جهانی خوش درخشیدند. نطق تاثیرگذار چگوارا در سازمان ملل یکی از مهمترین سخنرانی های تاریخ این سازمان می باشد. دکتر فاطمی نیز همراه دکتر مصدق نخست وزیر ایران در امر مهم ملی کردن نفت - که یکی از وقایع بزرگ تاریخ ایران می باشد- نقش مهمی ایفا کرده است.

حضور در سازمان ملل برای دفاع از حقوق مردمشان

ابتکار در ملی کردن منابع و صنایع مردم
چگوارا و دکتر فاطمی هر دو از پایه گذاران ملی کردن منابع و تولیدات عمومی کشورشان بودند. بزرگ ترین تولید کوبا در زمان چگوارا شکر بود که سلطه کمپانی های استعماری بود و چگوارا توانست با گذراندن قوانین، این تولید را ملی اعلام کرده و تصاحب این تولید را برای شرکتهای خارجی ممنوع کرد. به همین صورت در ایران - که بزرگترین ثروت ملی آن نفت بود و تحت مالکیت شرکت نفت انگلیس و ایران بود- دکتر فاطمی ، مصدق و یارانش صنعت نفت را ملی کردند. دکتر مصدق در خاطرات خود از دکتر فاطمی به عنوان بنیانگذار فکری و اجرایی ملی کردن صنعت نفت ایران نام می برد.

شهادت در راه آزادی در سنین کم و به فرمان بیگانگان
هردوی این مردان بزرگ در مسیر آزادی ملل خود سختیهای فراوانی را تحمل نمودند و هردو به وسیله عوامل مزدور بیگانه و دخالت مستقیم دول استعماری به جوخه آتش سپرده شدند. چنانچه تاریخنگارده تصمیم گیری در مورد اعدام هردو این بزرگان خارج از محدوده تصمیم گیری دولتهای دست نشانده بوده. هردو در جوانی - فاطمی در ۳۵ و چگوارا در ۳۹ سالگی - در حالی که زخمهای زیادی در مسیر مبارزات خود در بدن داشتند با پیکرهایی نیمه جان تیرباران شدند.یادشان گرامی و راهشان پر رهرو باد

مزدک

۱۳۸۸ مهر ۲۸, سه‌شنبه

درسی از تاریخ، روحانیون مراقب باشید مشاورین شما از چه قماشی هستند


گروه مشاورین آیت الله کاشانی:
۱- حاج حسین علم ۲- طاهر حاج رضایی (برادر طیب خان) ۳- شعبان بی مخ ۴- حسین مهدی قصاب ۵- طیب ۶- اکبر حاج رضایی ۷- سید اکبر خراط


آیت الله کاشانی به همراه آقای فلسفی واعظ معروف در حضور شعبان بی مخ.

در دو عکس فوق شعبان بی مخ و گروهش در حال فعالیتهای شدید انتخاباتی ! برای بازگرداندن شاه مشاهده می شود.

اعلیحضرت محمد رضا پهلوی! در حال مشاوره با مسول ستاد انتخاباتی! خود ، شعبان بی مخ.وانتخابات امروز:
آقای نوری همدانی و برخی از روحانیون، آیا تاریخ را مرور کرده اید؟!

و این هم فعالیتهای انتخاباتی امروز!

با سپاس
مزدک

۱۳۸۸ مهر ۲۷, دوشنبه

هشدار مهم به جند الله، PKK و «الاحواز» (ASMLA) ; تاریخ را تکرار نکنید

ادامه بقای رژیم «حجتیه» در تهران، وجود فعالیتهای مسلحانه است. در زمانه ای که مردم ایران یکصدا برای برقراری دموکراسی بر علیه رژیم حجتیه ای ، نماینده فرماسیون جهانی، برخاسته است و این جنبش منجر به آگاهی عمومی توده ملت به سمت دموکراسی شده و بازتابهای بین المللی مهمی داشته است، حرکتهای مسلحانه شما موجب کندی و نابودی این جنبش خواهد شد.از تاریخ بیاموزیم که گزینش شیوه های استراتژیک نامناسب جنگ مسلحانه توسط آقای مسعود رجوی، جوی را ایجاد نمود که بهانه ای بدست افکار حجتیه ای آنزمان داد که منجر به کشتار وسیع دهها هزار از جوانان این وطن که تنها گناهشان عشق به مردم ایران بود گردید، همچنین موجب سرنگونی رییس جمهور منتخب آنزمان آقای بنی صدر گردید.
اکنون که بسیاری از افراد این جنبش مردمی به رهبری رییس جمهور منتخب، مهندس موسوی، و شیخ اصلاحات آقای کروبی در اسارت و یا حبس خانگی می باشند، دادن هرگونه بهانه ای بدست رژیم کودتا که موجب صدمه آنها شود، ننگی تاریخی را بر پیشانی بانیان آن حک خواهد کرد.
می دانیم که اقلیتهای ایرانی از جمله هموطنان سنی مذهب، در زیر فشار هستند ولی این رژیم همانند رژیم سنی-وهابی طالبان در افغانستان که نه فقط تاجیکها، هزاره ها و شیعیان را بلکه سنی ها را نیز در بند کشیده بود، شیعیان را نیز به زیر شکنجه و کشتار برده است.
مگر نه اینکه بزرگترین مرجع تقلید شیعیان ایران و جهان ، آیت الله العظمی منتظری، برای سالیان دراز در بند این رژیم است ؟ و حتی اجازه رفتن به مسجد به منظور اقامه نماز عید فطر را هم ندارد.
مگر نه اینکه اکثر جوانانی که در جنبش سبز در کهریزکها و سایر شکنجه گاهها کشته شدند، شیعه بودند؟
در تاریخ تشیع کجا سراغ دارید که یک تازه از راه رسیده کم سواد مانند احمدی نژاد به یک مرجع تقلید شیعه ، مانند آیت الله العظمی صانعی، بی حرمتی نماید؟
این حرکات مسلحانه بر اساس انگیزه ، به سه گونه برآورد می شود.
۱- حرکات مسلحانه بدلیل فشارهای حکومت استبداد که در نهایت موجب بی طاقتی افراد یا اقشاری می شود که به این کار دست می زنند. (شیوه مبارزه مسلحانه کور). چنانچه افرادی دراین گروه قراردارند، می بایست برای احقاق حق همگانی با جنبش عظیم مردمی همراه شده و صبر پیشه دارند.
۲- دولتهای استعماری و بیگانه با خریدن سران برخی گروههای ناراضی، جوانان آنها را تحریک کرده تا به این حرکات دست بزنند. اگر جز گروه دوم هستند که با بوجود آوردن چنین جو کشتار، به دولت کودتا کمک می کنند که این همان خواسته دول استعماری است که موجب ماندگاری دولت نادان و ناکارآمد می شود
۳- خود دولت استبداد این گروهها را به وجود می آورد تا با مظلوم نمایی و برانگیختن حس وطن پرستی یا مذهبی عموم مردم، هواداران ملی و یا مذهبی جنبش را به سکوت وادارد و منفعل کند. در خصوص گروه سوم باید مردم با آگاهی خود این دسته را رسوانمایند.

تاریخ نشان داده است که حرکتهایی از جمله انفجار حرم امام رضا ، بمب گذاری ها در محلات عمومی در اهواز و سایر شهرها و کشتار سربازان وظیفه همواره موجب کندی حرکت اصلاح طلبانه ملت گردیده و مورد سوء استفاده رژیم حجتیه ای قرار گرفته است.

همه اقوام ایرانی می بایست در راستای راهنمایی های رییس جمهور منتخب آذری تبار مهندس موسوی و آقای کروبی از دیار لرستان، هم پیمان به سوی دموکراسی پیش برویم.

با سپاس
مزدک

۱۳۸۸ مهر ۲۶, یکشنبه

نه اقای کروبی بلکه روحانیون درباری مانند اقای نوری همدانی توبه کرده و به مردم رجوع کنید

ان گروه از روحانیون مانند اقای نوری همدانی (مرجع تقلید!) که میفرمایند رهبران جنبش مانند اقای کروبی باید توبه کنند تاریخ را خوب نخوانده اند.
اقای نوری همدانی شما آگاه هستید که مراجع تقلید عملا مرجعیت خود را از مردم می گیرند و مرجعیت بدون رجوع مردم بی معناست. در طول تاریخ نشان داده شده است که مراجعی که پشتوانه مردمی داشته و در راه حق و آزادی ملت قدم برداشته اند نامشان جاودانه گشته و روحانیونی که جانب حکومتهای استبدادی را گرفته اند نامشان به زباله دان تاریخ پیوسته و دیگر یادی از آنان نیست و اگر هم یادی باشد همراه با لعن است.
حافظه زیادی نمی خواهد و شما نیز سن تان قد می دهد که به یاد آورید از روحانیون درباری دوران شاه هیچ نامی باقی نمانده است در حالی که نام آیت الله های مبارز همانند غفاری، سعیدی، طالقانی، لاهوتی، منتظری و صانعی جاودانه مانده و خواهد ماند . شما نیز با گرفتن جانب دربار معاویه ها(حجتیه های امروز) و رها کردن حق و حقیقت راه زباله دان تاریخ را در پیش گرفته اید. اقای نوری همدانی توبه کنید و به امت بازگردید.

آن قصر که بر چرخ همی زد پهلو
بر درگه او شهان نهادندی رو

دیدیم که بر کنگره اش فاخته ای
بنشسته همی گفت که کو کو کو کو

با سپاس
مزدک

۱۳۸۸ مهر ۲۵, شنبه

قدر دانی ایرانیان از هموطنان ارمنی تبار

ایرانیان همواره ازهموطنان اقلیت خود بخصوص هموطنان ارمنی تقدیر نموده اند. با نگاهی به تاریخ ایران می توان دید که کارهای یک عده نابخرد نسبت به هموطنان اقلیت را نمی توان به حساب تمام مردم ایران گذاشت. نمونه هایی از ارج نهادن ایرانیان به این هموطنان اقلیت را که در خاطرم می باشد را به عرض می رسانم:
به منظور سپاسگذاری از الله وردی خان سردار ارمنی تبار گرجستانی، مردم ایران چه کردند؟ این سردار رشید و فرزندش امامقلی خان در دوران صفویان فتوحات بسیاری انجام دادند از آن دست می توان به فتح لارستان بدست الله وردی خان اشاره نمود. در ازای خدماتشان ایشان به سپهداری کل سپاه ایران در دوران صفوی نایل آمدند، بدون در نظر گرفتن اقلیت بودن ایشان.
پل سی و سه پل در اصفهان (پایتخت آنزمان) که از شاهکارهای بی همتای آنزمان است، به نام ایشان نامیده شد. در دوره صفویه، مراسم جشن آبریزان یا آب پاشان ارامنه در کنار این پل برگزار می شد که در این روز بدستور شاه عباس تمام راهها و پلهای منتهی به منطقه چهارباغ برای ادای این مراسم بسته می شد. همچنین ارامنه منطقه جلفای اصفهان در ۶ ژانویه هر سال مراسم «خاج شویان» خود را در محدوده همین پل برگزار می کردند.


ایشان در مقدس ترین مکان مذهبی ایران ، حرم امام هشتم شیعیان، دفن گردیده و گنبد الله وردی خان در این حرم به نام ایشان شناخته شده است که این امتیاز و ارجحیت به بسیاری از علما و بزرگان شیعه نیز داده نشده است.


امامقلی خان، سردار رشید ایران، فاتح بندر عباس، جزیره قشم و جزیره هرمز یکی دیگر از افتخارات ایرانیان است که تندیس ایشان در جزیره قشم پار برجاست و مایه افتخار است. در مرودشت هنوز اثاری به نام این بزرگان ماندگار است.

یپرم خان سردار بزرگ مشروطه که دوشادوش مجاهدان با سپاه محمد علی شاه مستبد جنگید، هیچگاه از خاطر آزادیخواهان ایران نخواهد رفت. در ازای زحمات این سردار ارمنی تبار، وی به ریاست نظمیه - شهربانی- در دوران انقلاب مشروطه انتصاب شد. عده ای جاهل مانند احمدی نژادها اعدام شیخ فضل الله نوری مشروعه خواه را به گردن وی می اندازند در حالی که از دیدگاه مورخین و مردم آزاده ایران این ادعا صحت ندارد و ایشان یک سردار نظامی بوده و معروف است که ایشان هیچگاه در سیاست دخالت نمی کرد. نام ایشان جز سرداران ملی ایران ثبت گردیده است.

از کارو ،شاعر بزرگ معاصر، و اندیشمندان دیگر ارامنه مانند او نیازی به گفتن نیست که مرگ او عزای عموم اندیشمندان ما بود.


تاریخ را بنگرید و گفتار و کردار یک عده نابخرد و نمک نشناس که ملت ایران نیز از آنان روی گردانند را به پای عموم ملت ایران نگذارید.

با سپاس
مزدک

۱۳۸۸ مهر ۲۴, جمعه

در صورت صحت شایعه خبر درگذشت آقای خامنه ای، اقدام آنی جنبش سبز چه می بود؟

طی روزهای گذشته اخبار مختلفی در خصوص وضعیت جمسی رهبر ایران از خبرگزاری های مختلف پخش گردید که به نظر می رسد منبع واحد این اخبار آقای مایکل لدین، که به ضد ایرانی بودن شهرت دارد، باشد.
می دانیم که هر انسانی فانی است و به قول شاعر:
زین کاروانسرا بسیار کاروان گذشت..... ناچار کاروان شما نیز بگذرد
و کاروان , ولی فقیه نیز روزی خواهد گذشت.
پس از این همه هیاهو در این مورد، این سوال پیش می آید که رهبران جنبش مردمی سبز ایران، که اندیشمندانی را نیز شامل می شوند، برای اولین حرکتها و عکس العملها به این حادثه چه در نظر داشتند یا دارند؟
این شایعه معیار محک خوبی بود برای سنجش این عکس العمل از سوی جنبش سبز و هشدار بزرگی بود تا از آن بیاموزیم و آماده باشیم. ساده اندیشی است که فکر کنیم با درگذشت یک نفر این جنبش به پیروزی خواهد رسید. سپاه و بسیج و گردانندگان اصلی آنها، لژهای نوین فرماسیون در داخل ایران (که طی سی سال گذشته جایگزین لژهای دوران پهلوی شده اند) از جمله لژ حجتیه، لژ صهیونیست ایرانی و لژ روحانیون، به هیچ وجه بیکار نخواهند نشست.
اگر اوضاع نابسامان شود این لژهای قدرت، چند مهره بی ارزش مانند احمدی نژاد و مرتضوی را قربانی کرده و به وسیله سپاه و بسیج جایگزین غیردموکراتیک دیگری را به ملت ایران تحمیل می نمایند. به همین جهت پیشنهاد زیر از نظر مزدک برای بحث و تبادل نظر و پرورش این ایده ارایه می گردد. این ایده می بایست به عنوان پایه ای برای اولین حرکتها پس از حادثه ای از نوع فوت ولی فقیه قرار گیرد و به سرعت توسط رهبران جنبش بکار گرفته شود.

۱- تشکیل "شورای مراجع" تقلید به رهبری آیات عظما: حسین علی منتظری، یوسف صانعی، بیات زنجانی، موسوی اردبیلی، شبیری زنجانی، صافی گلپایگانی و علی سیستانی ................
و عضویت علما آیات : طاهری، دستغیب، موسوی تبریزی، جوادی آملی، محمود امجد، امینی، فیض گیلانی، جواد شهرستانی ، استادی ...............

۲- نگهداری کامل بدنه نیروهای سپاه، بسیج و نیروهای نظامی و انتخاب رهبران نظامی جدید و مردمی از سوی شورای مراجع.

۳- اجرای بند ۱۰۹ و ۱۱۱ قانون اساسی

۴- برگزاری انتخابات آزاد ریاست جمهوری زیر نظر " شورای مراجع".

۱۳۸۸ مهر ۱۳, دوشنبه

حزب هوادار «عدالت اقتصادی» در انتخابات نخست وزیری یونان پیروز شد


اکنون نوبت مردم ایران است که به فساد اقتصادی در ایران «نه» بگویند.
حزب طرافدار «جرج پاپاندرو» پس از سالیان دراز فساد اقتصادی در یونان، به پیروزی چشمگیری بر فساد نظام سرمایه در یونان دست یافت. در سالهای اخیر پیروزی پی در پی احزاب گوناگون طرفدار «عدالت اقتصادی» در قاره آمریکا و اروپا رو به رشد بوده است و این نوید می دهد که جهانیان به این سمت و سو گرویده اند. اکنون زمانی است که ملت آزادیخواه ایران می بایست همچون همیشه که سردمدار حرکتهای مردمی و عدالتخواهانه در منطقه بوده است اینبار نیز به رهبری رییس جمهور موسوی به مبارزه با فساد اقتصادی در ایران برخیزد. لازم به ذکر است که جرج پاپاندرو، سالیانی پیش نخست وزیری کشور یونان را بر عهده داشت و مردم پس از سالیان فساد اقتصادی مجددا به وی گرویدند. این حرکت تشابه نزدیکی دارد به بازگشت ملت ایران به نخست وزیر مردمی و انتخاب وی به منظور مبارزه با فساد اقتصادی مسلط بر حکومت ایران.
مردم ایران با داشتن سابقه اسلامی و تاسی از منش و روش زندگی امام علی و رویکرد عدالتخواهانه وی در مسایل اقتصادی و اجتماعی، می توانند با حرکتی خروشان همراه با تعقل و خردگرایی به نظام سرمایه به رهبری فراماسیون بین الملل در ایران پایان دهند.
دولت کودتای احمدی نژاد با عوامل دست نشانده بیگانه مانند «علی اصغر اولادی مسلمان»، «مهدوی کنی»، «علی اکبر ولایتی»، «ناطق نوری»، «خاندان لاریجانی»، «مصباح یزدی» و ... منبع شیوع تمامی فسادهای اقتصادی، رشوه خواری، رانت خواری و فحشا در جامعه ایران می باشد.
دست به دست هم دهیم تا ریشه این فساد را بخشکانیم.
با سپاس
مزدک

۱۳۸۸ مهر ۱۲, یکشنبه

دالای لامای پانزدهم رویت شد! ایشان به فارسی نیز سخن میفرمایند

این دالای لاما در سن ۲ سالگی به زبانهای فارسی، چینی (مندرین) و انگلیسی صحبت می کند! منتظر ویدیو سخنرانیهای حضرت ایشان در پستهای آینده باشید.بودیستهای پیرو دالای لاما ها در تبت و نواحی شمال هند که مجاور استان خراستان بزرگ ایران زمین بوده، پراکنده میزیسته که اکنون در تبت تمرکز دارند. بر طبق سنت مذهبی بودایی دالای لامای ها در کودکی رویت شده و برای حفاظت از گزند دشمنان در مکانی نا اشکار پرورش داده خواهند شد.۱۳۸۸ مهر ۱۰, جمعه

ورود بازرسان اتمی ! روشنفکران ایران مجددا در حال بازی خوردن توسط غرب هستند!

بر اساس دو حرکت اخیر دولت حجتیه وابسته به فراماسیون جهانی در تهران:

۱- گسیل وزیر امور خارجه دولت کودتا اقای متکی برای پابوسی به واشنگتن

۲- سازش کاری بی سابقه نماینده احمدی نژاد در ژنو اقای جلیلی بر سر میز مذاکرات هسته ای

متوجه می شویم که غرب در حال به غارت بردن تمامی ثمرات حاصله از مبارزات چندین ماهه ضد دیکتاتوری مردم آزادیخواه ایران می باشد.
به گفته خبرگزاری العربیه، وزیر امور خارجه دولت کودتا که به بهانه سرکشی به دفتر حافظ منافع ایران در امریکا به واشنگتن فرستاده شده بود با دو نماینده از کنگره آمریکا ملاقات نموده است. هرچند دولت کودتا این مذاکرات را انکار نمود، ولی موضوع این است که دفتر حافظ منافع ایران در واشنگتن که فقط مخصوص انجام امور کنسولی ایرانیان مقیم امریکا می باشد، نیازی به سرکشی این چنینی آن هم در چنین سطح بالایی و در چنین زمان حساس تاریخی نداشت و به نظر می رسد این سفر به منظور پابوسی اربابان آمریکایی احمدی نژاد بوده است.

همچنین در ژنو، نماینده دولت کودتا، آقای جلیلی بر سر مذاکرات هسته ای و بر خلاف شعارهای تو خالی و مردم فریب احمدی نژاد، به تمام خواسته های گروه ۵+۱ از موضعی بسیار ضعیف تن داد. توجه داشته باشید که در توافقات دولت خاین پذیرفت که نه فقط اورانیوم مورد نیاز ایران در خارج از ایران غنی گردد بلکه اورانیومی که تا کنون در ایران غنی سازی شده است را نیز جهت غنی سازی تا سطح خلوص مورد نیاز به خارج بفرستد این یعنی پذیرفته اند که غنی سازی به طور کامل در ایران تعطیل شود اما سردمداران رژیم نمی خواهند این خیانت بدین روشنی به مردم ایران اطلاع داده شود.
حال قضاوت کنید که دولت احمدی نژاد دست در دست صهیونیسم و غرب دارد یا جوانان آزادیخواه جنبش سبز ایران.

حال نوبت ما مردم ایران است که از خود سوال کنیم که کجا هستند آن دولتهای غربی که در بهبوهه اعتراضات مردمی به نتایج انتخابات دربهای سفارتخانه های خود را به روی مردم گشوده و برای مداوای زخمی ها اعلام آمادگی نموده اند؟
کجا هستند دولتهایی که به فعالان تحت تعقیب در مبارزات جنبش سبز، وعده های پناهندگی و ویزا می دادند؟

در تاریخ ایران این چندمین بار است که بیگانگان با مانورهای سیاسی از جنبشهای آزادیخواهانه مردم ما سوء استفاده می نمایند که نمونه های بارز آن همانا سرنگونی دولت منتخب نخست وزیر مصدق در ۲۸ مرداد ۱۳۲۲و دگر بارحذف فیزیکی و کنار گذاشتن نیروهای راستین انقلابی مانند آیت الله طالقانی وآیت الله منتظری در دهه نخست انقلاب ۵۷ می باشد. اینجاست که ضرورت مطالعه حوادث تاریخی از این دست برای جوانان ایران روشن می شود و همچنین مرور آن برای روشنفکران و سردمداران این جنبش توصیه می گردد.
جنبش سبز ما می بایست با هوشیاری تمام و بدون تاثیرپذیری از این دلالی های سیاسی بین دول استعماری غرب و دولت واپسگرای حجتیه ای غالب بر ایران، به مبارازت خود ادامه دهد.
با سپاس
مزدک

۱۳۸۸ مهر ۹, پنجشنبه

پیشنهاد تشکیل «شورای مراجع»

تشکیل «شورای مراجع» تنها راه برون رفت از بحران از سوی جنبش سبز می باشد. پیشنهادات رفسنجانی، رضایی و ناصر مکارم شیرازی برای راه برون رفت از بحران ناعادلانه و یکجانبه است.

مراحل اجرایی:

1- تشکیل "شورای مراجع" تقلید به رهبری آیات عظما: حسین علی منتظری، یوسف صانعی، بیات زنجانی، موسوی اردبیلی، شبیری زنجانی، صافی گلپایگانی و علی سیستانی ................
و عضویت علما آیات : طاهری، دستغیب، موسوی تبریزی، جوادی آملی، محمود امجد، امینی، فیض گیلانی، جواد شهرستانی ، استادی، امامی کاشانی، هاشم زاده هریسی, موسوی خوئینی ها، هادی غفاری ...............

2- نگهداری کامل بدنه نیروهای سپاه، بسیج و نیروهای نظامی. انتخاب رهبران نظامی جدید و مردمی از سوی شورای مراجع.

3- اجرای بند 109 و 111 قانون اساسی

4- برگزاری انتخابات آزاد ریاست جمهوری زیر نظر " شورای مراجع".

با سپاس

مزدک